Loading color scheme

Vertikalios žaliuzės "Banga"

Šiuolaikinėje visuomenėje klientų poreikiai greitai keičiasi, todėl ir gamintojai nuolat taikosi prie vis reiklesnių klientų. Pastaraisiais metais visame pasaulyje populiarėja naujas požiūris į langų dengimą, todėl su juo ir gimė originalios ir stilingos vertikalios žaliuzės „Banga“. Tai medžiaginės žaliuzės, kurios langą uždengia bangomis, taip sukurdamos išskirtinį interjerą patalpoje bei ją apsaugodamos nuo saulės spindulių.

 

Ieškote originalaus sprendimo savo namuose? Pavargote nuo vis įkaitančių patalpų ir norite ne tik apsisaugoti nuo saulės, bet ir pagyvinti spalvinę gamą namuose? Susisiekite su mumis, mes patarsime, kurios vertikalios žaliuzės „Banga“ tiktų Jūsų namams bei atsakysime į visus iškilusius klausimus.

 

Kodėl vertikalios žaliuzės „Banga“ populiarios?

Lengvai montuojamos, prižiūrimos ir valomos
Žaliuzių burės patalpoje sukuria šviesos ir šešėlių žaismą
Apsaugo patalpą nuo tiesioginių saulės spindulių ir perkaitimo
Net per ilgą laiką nekeičia spalvos ir nepraranda funkcionalumo
Lengvai pritaikomos ne tik išskirtinių formų langams, bet ir itin dideliems matmenims
Patogiai uždengia ne tik langus, sienos nišas, bet ir sukuria pertvarą tarp patalpų
Vertikalios žaliuzės „Banga“ gaminamos iš aukštos kokybės medžiagų, todėl tarnauja ilgus metus

Vertikalios žaliuzės

Išsirinkti galite tekstilines, plastikines, medines, pintas iš naturalaus augalinio pluošto ar "virvelines"  vertikalias žaliuzes.

 

Mūsų kraštuose ypač paplitusios tekstilines vertikalios žaliuzes, kurių juostoms naudojami impregnuoti, standūs audiniai, ilgai išlaikantys savo spalvines ir mechanines savybes.

Siulome audinių grupę iš stiklo pluošto, kuris yra visiškai nedegus, - tai adekvatus variantas visuomeninės paskirties patalpose.

Plastikinės vertikaliosios žaliuzės yra nepakeičiamos padidintos drėgmės sąlygomis , - ypač vonios patalpose, lodžijose ir balkonų erdvėse.

Dideliu dekoratyvumu ir jaukumo pojučiu džiaugsitės , jei įsigysite medžio ar pinto natūralaus pluošto juostų žaliuzes, - tuo pačiu metu išvengsite pastaruoju metu atsiradusio savotiško standarto , kad vertikaliosios žaliuzes - visuomeninių patalpų aksesuaras.

Naujiena, -  "virvelinės"  žaliuzės jau turi didelę paklausą tų klientų tarpe , kuriems reikalingas lengvas ir švelnus šviesos srauto valdymas ,  o taip pat tai idealus būdas surikiuoti patalpos erdves vizualiai ir jaukiai - išvengiant sienų , pertvarų ar gremėzdiškesnių širmų statymo.