Loading color scheme

Lauko fasadiniai roletai

Fasado (Lauko) roletai – vis dar naujovė Lietuvos rinkoje. Jie yra skirti pastatams, kurių patalpas norima efektyviai apsaugoti nuo saulės spindulių, patenkančių pro langus. Dėl to, kad jie yra montuojami pastato langų išorėje, taip garantuojama visapusiška apsauga nuo saulės spindulių.

Klientams dažnai kyla klausimas, kodėl rinktis būtent fasado roletus. Kadangi didžioji tiesioginių saulės spindulių dalis atsispindi jau nuo roleto medžiagos, likusi dalis spindulių praeina pro medžiagą ir čia vėl atsimuša į lango stiklą. Yra tik labai maža tikimybė, kad vos minimalus kiekis gali patekti į patalpas.

Fasado roletai užtikrina minimalų ultravioletinių spindulių patekimą į patalpas.
Dėl šios apsaugos priemonės vidaus patalpos nėra prikaitinamos.
Fasado roletai saugo nuo saulės, lietaus, vėjo bei triukšmo.
Optimaliai sumažina oro kondicionavimo išlaidas.
Puikus vidaus erdvės sutaupymo modelis, nes šie roletai yra montuojami pastato išorėje (lauke).
Tai – ilgaamžiškumo garantija: antikorozinės roletų savybės, profiliai padengti ypatingu polimeru, apsaugančiu nuo neigiamų atmosferos poveikių, tvirta aliuminio konstrukcija.
Galimas valdymas trimis būdais: rankena, el.varikliu ir jungikliu arba nuotoliniu pulteliu.
Tai tik keletas fasado roletų teikiamų privalumų. Tačiau vienareikšmiškai fasado roletai - viena iš efektyviausių apsaugos priemonių nuo saulės spindulių. Jie išsiskiria puikiu atsparumu atmosferos poveikiui bei yra pralaidūs orui.

Jeigu domina fasado roletai, laukiame Jūsų užklausų el. paštu arba telefonu.