Loading color scheme

Vertikalios žaliuzės

Išsirinkti galite tekstilines, plastikines, medines, pintas iš naturalaus augalinio pluošto ar "virvelines"  vertikalias žaliuzes.

 

Mūsų kraštuose ypač paplitusios tekstilines vertikalios žaliuzes, kurių juostoms naudojami impregnuoti, standūs audiniai, ilgai išlaikantys savo spalvines ir mechanines savybes.

Siulome audinių grupę iš stiklo pluošto, kuris yra visiškai nedegus, - tai adekvatus variantas visuomeninės paskirties patalpose.

Plastikinės vertikaliosios žaliuzės yra nepakeičiamos padidintos drėgmės sąlygomis , - ypač vonios patalpose, lodžijose ir balkonų erdvėse.

Dideliu dekoratyvumu ir jaukumo pojučiu džiaugsitės , jei įsigysite medžio ar pinto natūralaus pluošto juostų žaliuzes, - tuo pačiu metu išvengsite pastaruoju metu atsiradusio savotiško standarto , kad vertikaliosios žaliuzes - visuomeninių patalpų aksesuaras.

Naujiena, -  "virvelinės"  žaliuzės jau turi didelę paklausą tų klientų tarpe , kuriems reikalingas lengvas ir švelnus šviesos srauto valdymas ,  o taip pat tai idealus būdas surikiuoti patalpos erdves vizualiai ir jaukiai - išvengiant sienų , pertvarų ar gremėzdiškesnių širmų statymo.