Loading color scheme

Nuotolinis valdymas

Šiuo metu įvairūs nuotolinio valdymo sprendimai populiarėja skirtingose veiklos srityse ir yra įdiegiami įvairiuose buitiniuose prietaisuose.

Kadangi technikos kiekis aplink mus kasdien tik didėja, todėl, natūralu, kad atsiranda poreikis ją valdyti patogiai ir išmaniai.

Pristatome visiškai nauju principu pagrįstą specialią nuotolinio valdymo programėlę, kuri padeda itin lengvai valdyti žaliuzes, roletus ir kitas langų uždengimo priemones nuotoliniu būdu.

Nemokamą programėlę mūsų klientai gali nesunkiai parsisiųsti ir įsidiegti telefone ar planšetiniame kompiuteryje.

Mes visuomet pasiruošę padėti ir paaiškinti, kaip ja reikia naudotis, nors tai daryti išties paprasta. Programėle visi langų uždengimai, tokie kaip žaliuzės, roletai, romanetės ar markizės, yra lengvai valdomi ir juos galima pakelti, nuleisti ar sustabdyti pozicijoje, kuri Jums tuo metu tinkama.

Tai klientams suteikia tikro komforto pojūtį.

Nebereikia atsitraukti nuo tuo metu vykdomos veiklos ir fiziškai prieiti prie mechanizmo – dabar galima viską atlikti nepakylant nuo darbo stalo ar dar besilepinant lovoje.

Pakanka paspausti kelis mygtukus ir patalpas užlies šviesa arba, priešingai, leisite sau pailsėti nuo ryškesnių saulės spindulių.

Tam, kad programėlė veiktų, yra įmontuojamas specialus automatinis mechanizmas, kuris ir judina langų dengimo mechanizmus. Pilnai pakrautas veikia iki 8 mėnesių. Be to, mechanizmus valdyti galima ne tik per išmanųjį įrenginį, bet ir specialiu pulteliu. Šis sprendimas idealiai tinka žmonėms, kurie vertina patogų gyvenimą bei taupo savo laiką.

Klauskite mūsų detalesnės informacijos ir išbandykite programėlės veikimą. Tikrai nesigailėsite - būdami atviri protingoms  šių laikų naujovėms.