Loading color scheme

Roletai - apžvalga

1. Roletų stoglangiams sistema su kreipiančiosiomis ir audinio spyruokliniu mechanizmu. Kasetė ir kreipiančiosios varžteliais pritvirtinamos prie stiklajuosčių.

Dėl kreipiančiųjų ir kasetės montavimo būdo, - roletai neturi tarpų su stoglangio mechanizmu.

Roletai yra baltos, rudos arba antracito spalvos. Be to, galima naudoti įvairios medienos  laminuotą mechanizmą.

  

2. Roletų sistema su kasete ir erdvinėmis kreipiančiosiomis, kurios maksimalus bendras plotis yra iki 230 cm. Montuojamas ant sienos, lubų ar lango įdubos metalinių spaustukų pagalba, pritvirtinant roleto apsauginį profilį. Kreipiančiosios tvirtinamos prie paviršiaus tvirtinimo kaiščiukais arba lipnia juosta. Valdoma savaime užsirakinančiu mechanizmu, rutuline grandinėle arba elektrine pavara.

„Luisa“ roletų sistema sujungia didelių dydžių klasikinių sistemų ir kasetinių sistemų pranašumus. Tai idealus pasirinkimas norintiems uždengti didelius plotus ir įrengti uždengimą plačiau lango varčios.

Pasirinktiniai variantai suteikia galimybę įdiegti grandinės įtempiklį, kuris padidina saugumo lygį, ypač, kai naudotis roletais  turės galimybę ir vaikai. Taip pat galimas variantas be kreipiančiųjų.

Roletų priedai yra baltos, rudos arba antracito spalvos.

 

3. „Uni Besta“ kasetė su erdvinėmis kreipiančiosiomis, maksimalus bendras plotis yra iki 230 cm. Montuojama ant sienos, lubų ar langų  varžtelių pagalba, kreipiančiosios – dvipuse lipnia juosta.  Valdoma savaime užsirakinančiu mechanizmu, rutuline grandinėle arba elektrine pavara.

Ši sistema sujungė didelių dydžių klasikinių roletų ir kasetinių roletų  sistemų pranašumus. Tai idealus pasirinkimas, kaip išspręsti dengti didelius langų plotus.

Galima naudoti žaliuzes ir  be kreipiančiųjų.

Roletų priedai yra baltos, rudos  arba antracito spalvos.

 

4. ,,UNI Besta 1“ neinvazinė roletų sistema su kasete ir erdvinėmis kreipiančiaisiomis iš aliuminio ir PVC. Kasetė ir kreipiančiosios prie lango rėmo priklijuojami dvipuse lipnia juostele. Roletas valdomas savaime užsirakinančiu mechanizmu, rutulinės grandinėlės pagalba.

Pagrindinis šios sistemos privalumas yra tas, kad dėl kasetės ir kreipiančiųjų montavimo būdo - nėra jokių tarpų tarp mechanizmo ir lango. Roletas yra sumontuojamas ant lango rėmo taip, kad stiklo šviesos neribotų roleto mechanizmo elementai. Tai, be kita ko, labai palengvina langų stiklų valymą.

Gaminami baltos, rudos, antracito spalvos. Galimi ir RAL spalvų  variantai. Taip pat - ąžuolo (šviesios, auksinės, pelkėtos), raudonmedžio, riešutmedžio, vyšnios medienos spalvos.

 

5. „Besta“ aliuminio ir PVC versijų roletų sistema su kasete ir plokščiomis kreipiančiosiomis. Kasetė pritvirtinama ant lango  stiklajuostės varžteliais arba klijuojama dvipuse lipnia  juosta. Roletas valdomas savaime užsirakinančiu mechanizmu, rutulinės grandinėlės pagalba.

Pagrindinis šios sistemos privalumas yra tas, kad dėl montavimo būdo roleto mechanizmas neturi jokių tarpų su lango konstrukcija. Be to, dėl modernaus ir ergonomiško dizaino žaliuzės puikiai integruojasi į lango formą.

Roletų mechanizmai yra baltos, rudos, antracito spalvos  arba anoduoti pagal RAL paletės spalvas. Gaminami ąžuolo (šviesios, auksinės, pelkėtos), raudonmedžio, riešutmedžio, vyšnios spalvų variantai

 


6. Klasikinis roletas ,,Coulisse“, kurio maksimalus bendras plotis yra iki 350 cm. Montuojamas ant sienos, lubų ar lango įdubos. Roleto šoninės rankenos tvirtinamos varžtais prie pagrindo. Roletas valdomas savaime užsirakinančiu mechanizmu,  rutulinės grandinėlės pagalba. „Coulisse“ laisvai pakabinama ritininė žaliuzė turi galimybę vynioti audinius ant trijų tipų vamzdžių (35, 42 ir 50 mm), pasirinktų pagal tenkančią apkrovą mechanizmui. Be to, sistemą galima montuoti ant dviejų tipų lentynų (55 ir 75 mm), o tai leidžia padidinti ritinio talpą ir dėl to gaminti žaliuzes iki 500 cm aukščio. „Coulisse“ pakabinama ritininių žaliuzių sistema yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško galimybės uždengti didelius plotus ir montuoti už lango varčios. Pasirenkami variantai numato galimybę padaryti žaliuzę elektrinėje valdymo sistemoje (individualus įvertinimas). Roletų mechanizmai yra balti arba rudi.

 

7. Klasikinis roletas ,,Coulisse“, kurio maksimalus bendras plotis yra 230 cm. Montuojamas ant sienos, lubų ar lango įdubos. Roleto šoninės rankenos tvirtinamos varžtais prie pagrindo. Roletas valdomas savaime užsirakinančiu mechanizmu, rutulinės grandinėlės pagalba.

Pagrindinis šios sistemos privalumas yra ekonomiškumas ir galimybė surinkti didelių dydžių audinius. Tai taip pat idealus pasirinkimas žaliuzėms montuoti plačiau lango varčios.

Roletai yra baltos arba rudos spalvos.

 

8. Neinvazinė roletų sistema ,,Mini Besta“ su audinio nukreipimu stygomis. Montuojamas ant lango varčios metaliniais ar plastikiniais kabliukais. Žaliuzė valdoma savaime užsirakinančiu mechanizmu, rutulinės grandinėlės pagalba. Neinvazinė roletų sistema su audinio kreipimu stygų apibrėžtoje plokštumoje.

„Mini Besta“ yra ekonomiška ir patogi sistema. Žaliuzių įrengimas nereikalauja specialių žinių ir jį gali sėkmingai atlikti klientai patys. Roleto tvirtinimas visiškai nepažeidžia lango paviršiaus. Papildomas privalumas yra greito išardymo galimybė, kuri palengvina tiek žaliuzių, tiek lango valymą.

Roletų priedai yra baltos arba rudos spalvos.