Loading color scheme

Žaliuzės vertikalios

Vertikalių žaliuzių populiarumas yra ne atsitiktinis - jų pagalba galite patogiai reguliuoti šviesos srautą bet kurios paskirties patalpose, tuo pačiu metu jos gali atlikti ir daugelį kitų funkcijų , pavyzdžiui - atspindėti "karščio atakas" kaitrią vasaros dieną, saugoti nuo tiesioginio vandens taškymo vonios kambaryje ,- viskas priklauso nuo pasirinktos medžiagos žaliuzių juostoms.

Išsirinkti galite tekstilines, plastikines, medines, pintas iš naturalaus augalinio pluošto ar "virvelines" vertikalias žaliuzes.


Mūsų kraštuose ypač paplitusios tekstilines vertikalios žaliuzes, kurių juostoms naudojami impregnuoti, standūs audiniai, ilgai išlaikantys savo spalvines ir mechanines savybes.

Siulome audinių grupę iš stiklo pluošto, kuris yra visiškai nedegus, - tai adekvatus variantas visuomeninės paskirties patalpose.

Plastikinės vertikaliosios žaliuzės yra nepakeičiamos padidintos drėgmės sąlygomis , - ypač vonios patalpose, lodžijose ir balkonų erdvėse.

Dideliu dekoratyvumu ir jaukumo pojučiu džiaugsitės , jei įsigysite medžio ar pinto natūralaus pluošto juostų žaliuzes, - tuo pačiu metu išvengsite pastaruoju metu atsiradusio savotiško standarto , kad vertikaliosios žaliuzes - visuomeninių patalpų aksesuaras.

Naujiena, - "virvelinės" žaliuzės jau turi didelę paklausą tų klientų tarpe , kuriems reikalingas lengvas ir švelnus šviesos srauto valdymas , o taip pat tai idealus būdas surikiuoti patalpos erdves vizualiai ir jaukiai - išvengiant sienų , pertvarų ar gremėzdiškesnių širmų statymo.