Loading color scheme

Roletai Silkuette

Gražūs ir praktiški, pritaikyti bet kokio tipo langams roletai Silkuette, tai ištikrųjų keletos produktų derinys viename gaminyje:
Horizontalios žaliuzės – dėl Silkuettte galimo audinio pasvyrimo kampo reguliuojant norimą šviesos patekimą į patalpą.
Romanetės – keliant šiuos naujus kasetinius-roletus aukštyn, jie klostėmis grakščiai gula prie lango
Roletai Diena – Naktis – dvigubas audinys, horizontalios juostos persidengia tarpusavyje. Tačiau skirtingai nei roletai Diena – Naktis, šių roletų vidinės audinio juostos persidengia pasvirdamos kampu. Norint, jog šviesa patektų į patalpos vidų, nebūtina šių roletų pakelti aukštyn.

Šio tipo roletai yra elagantiški ir modernūs, – bei praktiški reguliuojant langų pralaidumą šviesai – todėl yra tikrai perspektyvi naujovė langų dekoravimui.
Jei tikitės nuolaidų šiam gaminiui – tai dabar tikrai jas suteiksime ,- labai ženklias, – nežiūrint į ne visai mažą šio gaminio savikainą.
Bet kokiu atveju, – Jūs tikrai laimėsite elegantišką kokybę ir originalų namų dekoro sprendimą – ilgam ir praktiškam naudojimui.

Techniniai duomenys
Sudedamosios dalys: aliuminio vamzdelis (19 mm), aliumininė kasetė, aliuminis laikiklis, audinys, apatinis svarelis ir valdymo mechanizmas.
Roleto maksimalus plotis – 2750 mm, maksimalus aukštis – 2600 mm.
Tvirtinimo galimybės: varžtelių pagalba kasetė yra prisukama prie lango rėmo, arba ant sienos virš pačio lango.
Valdymas: Roleto medžiaga grandinėlės pagalba yra susukama ant specialaus aliuminio vamzdžio, kuris uždengiamas specialia aliumine kasete.
Grandinėlės pagalba roletą galima pakelti ir nuleisti, reguliuoti juostų pasvyrimo kampą ir užfiksuoti roletą bet kuriame aukštyje.