Loading color scheme

Roletai kasetiniai

Jau kelios dešimtys metų dekoruojant langus sėkmingai su užuolaidomis ir įvairiomis drapiruotėmis konkuruoja ir jas pakeičia roletai,- tuo labiau, kad neretai galima puikiai suderinti ir viena , ir kita.

Roletai ,be abejo, turi savo pranašumų,- nemažina kambario erdvės, puikai saugo Jus nuo pašalinių žvilgsnių, tiesioginių saulės spindulių, suteikia gyvenamajai erdvei jaukumo, - bei, pritaikius tinkamą mechanizmo tipą,- suteikia galimybę patogiai atidaryti ir užverti langą, neprarandant tuo metu ir roleto funkcionalumo.

Roletų mechanizmai skiriasi savo konstrukcija ir yra pritaikyti įvairiems langų tipams. Dabartiniu metu tai yra vienas iš populiariausių langų dengimo ir puošybos būdų, - dėl savo universalumo, akivaizdaus praktiškumo.

Audiniai , pritaikyti roletams, yra keleto tipų, - jie gali būti beveik visai permatomi, -tuo panašūs į naudojamus tradicinėse drapiruotėse.

Tai gali būti impregnuotas ( tai roletinio audinio teigiama savybė - lengvai valosi) įvairaus tankumo ir raštų audinys ,- Jums pageidaujamo šviesos pralaidumo bei šilumos atspindėjimo laipsnio.

Roletams mes galime pasiūlyti ir iš natūralaus bambuko, medžio bei įvairių šiaudinių tekstūrų audinius,- jie ypač dekoratyvūs.

Bet kokiu atveju, galime pasiūlyti Jums rinktis iš begalės mūsų kataloguose esančių audinių pavyzdžių - tikrai rasite tinkantį ir patinkantį .
Pavasario laikotarpiu taikome tikrai dideles nuolaidas tokio tipo gaminiams - iki 70% ! Paskubėkite

 


NAUJIENA.

Atsižvelgdami į vis didėjančią paklausą - siūlome naują produktą mūsų kraštuose , - fotoroletus.

Dabar turite galimybę lango angą papuošti bet kokiu Jums patinkančiu motyvu. Tai gali būti peizažas, portretas, abstraktus ornamentas ir t.t.

Turime didelį temų roletams pasirinkimą . O jei pateiksite savo - perkelsime tai ant audinio, suderinę visas detales su Jumis.

Turite puikią progą papuošti savo langus visiškai nestandartiniu ir ypač atitinkančiu lūkesčius būdu. O ar tokia dovana nenudžiugintu Jūsų artimo žmogaus ?

Gegužės mėnesį fotoroletams taikysime 30% nuolaidą. Nepraleiskite progos!