Skrajute

dsc00056 dsc03955 20170606_082129 13

Kas jus labiausiai domina?

Žiūrėti rezultatus

Loading ... Loading ...


Tinkleliai nuo vabzdžių

Tinkleliai nuo vabzdžiųTinkleliai nuo vabzdžių – visiškai nekenksmingas, labai efektyvus ir ekonomiškas būdas kovoti su visų rūšių vabzdžiais.

Be to, – tai gera apsauga ir nuo pūkų bei dulkių , –  kodėl norėdami turėti gaivų orą kambaryje , mes turėtume po to griebtis pašluostės ar dulkių siurblio ?

Šie gaminiai gesina ir nereikalingą įvairių kritulių poveikį, – tegu ne absoliučiai ,- bet gūsingos liūties metu tikrai nesušlaps Jūsų mylimas katinas ant palangės…

Jei dar pridėsime, kad pastaruoju metu galima įsigyti ir antialerginių tinklelių ,- jų nauda ir funkcionalumas veikiausiai niekam negali sukelti abejonių.


Jums lieka pasirinkti, kokio tipo tinklelis yra priimtiniausias – paprastesnis rėminis ar stacionarus kasetinis mechanizmas .

Rėminį mechanizmą galite pritvirtinti dviem būdais – magnetukų pagalba ,- juos integruosime į lango ir tinklelio rėmus ,- arba nedidelių “auselių” pagalba ,- tai patartina , kada Jūsų lango plotas yra didesnis, nei 1 kv.m.

Rėminius tinklelius galima labai lengvai ir greitai nuimti, – tai neužims nė kelių minučių.

Tiesa , dar greičiau  galėsite tai padaryti , – jei įsigysite susukamą į kasetę tinklelį , – jis kaštuos kiek brangiau,- bet nebereikės rūpintis, kur žiemai jį padėti , be to ,- šaltuoju sezono metu jis pravers apsaugai nuo  nepageidajamų kritulių. Šio modelio tinklelio mechanizmas savo spalva ir forma yra gerai pritaikytas prie lango konstrukcijos ir negadina jo vaizdo iš išorės.

Galime pasiūlyti ir plisuotų tinklelių , kurie yra nepakeičiami durims tuo atvejų, jei turite judrių šeiminykščių,- dėl savo konstrukcijos jis nesuplyš ir lengvai bus atstatytas į savo vietą, kai kažkas jį neatsargiai užkliudys…

Visų tinklelių audiniai yra pilkos ar juodos spalvos, – minimaliai vizualiai pastebimi . Bet, Jums pageidaujant,- jis gali buti ir baltas ar dryžuotai baltas ,- jei nuogastaujate , jog kuris nors šeimos narių yra labai aktyvus ar išsiblaškęs – ir gali jo nepastebeti duryse…