Skrajute

20170606_082833 dessert2 img_1015 dsc03970

Kas jus labiausiai domina?

Žiūrėti rezultatus

Loading ... Loading ...


Plėvelės langams

Plėveles galima pritaikyti prie bet kokios stiklo konstrukcijos (langai, įstiklinti balkonai, vitrinos, stiklo pertvaros ir pan.) kaip labai efektyvų ir nebrangų būdą daugumai problemų spręsti. Mūsų siūlomų plėvelių asortimentą sudaro daugiau kaip 80 skirtingų rūšių ir atspalvių. Tai garantija, kad mes tikrai parinksime Jūsų unikalų poreikį atitinkančią plėvelę.

Dekoratyvinė plėvelė: dekoruotas stiklas tampa ne tik svarbiu dizaino elementu, jo dėka galima sukurti privačią erdvę, padidinti patalpų funkcionalumą ir išvengti susidūrimo su stiklu pavojaus. Naujovė, atverianti neribotą kūrybos laisvę – galimybė iš plėvelės sukurti vienetinį ornamentą, piešinį, norimą raštą ar įmonės logotipą ant stiklo.

Veidrodinė plėvelė: apsaugo nuo akinamų saulės spindulių, sumažina patalpos temperatūrą net iki 30% , atspindi 99% UV spindulių, bei suteikia privatumo jausmą patalpoje, tuo dvigubai pagerindama darbo sąlygas darbo vietoje bei poilsio kokybę namuose.

Apsauginė plėvelė: padidina stiklo atsparumą ir išlaiko jo vientisumą dūžio metu.Apsauginė plėvelė neleidžia stiklui subirti į šukes nelaimingo atsitikimo arba įsilaužimo atveju. Plėvelė apsaugo nuo žaibiškų vagysčių. Apsauginės plėvelės visiškai eliminuoja galimybę susižeisti stiklo šukėmis.Automobilių stiklų tamsinimas (Tonavimas): Automobiliui suteikiamas naujas įvaizdis ir saugumas. Dirbame su amerikietiška Llumar plėvele. Užklijavus plėvelę ant automobilio stiklų, pagerėja vairavimo sąlygos spiginant saulei, pasirinkus tamsesnę plėvelę apsaugomi viduje esantys vertingi daiktai nuo smalsių žvilgsnių pro langą. Nuolatiniams klientams arba tonuojant kelis automobilius vienu metu taikomos didelės nuolaidos!

no images were found