Skrajute

dsc03937 dsc03932 2015-07-23-10-27-14 dsc00236

Kas jus labiausiai domina?

Žiūrėti rezultatus

Loading ... Loading ...


Plastikiniai langai

images-langai„Brügmann AD Standard“ modelio langai – klasikiniai 5 kamerų, 73 milimetrų pločio langai, puikiai tinkantys tiek daugiabučių, tiek ir privačių namų stiklinimui. Šie langai turi visus reikalavimus atitinkančius techninius duomenis, klasikinę išvaizdą bei ypač patrauklią kainą.
Vokiečių koncerno „Brugmann“ langai yra labai patvarūs ir kokybiški, atsparūs klimato pokyčiams. Tai labai svarbu, žinant, kokių išbandymų mūsų namams teikia keturi metų laikai. Stiklo paketai – iš dviejų arba trijų skaidrių stiklų, su vienu energiją taupančiu selektyviniu stiklu, tarpas tarp stiklų užpildytas argono dujomis.
Apkaustai – vokiečių koncernų „ROTO“ arba „G-U“, su antikorozine danga, todėl langų mechanizmas bus ypatingai ilgai patvarus.
Apsaugos – priešvėjinis atverstos varčios fiksatorius; lango ir balkono rankenų klaidingo pasukimo apsaugos, kai varčia atversta. Rankenos gali būti plastiko arba aliumininės, baltos arba rudos spalvos.
Rinkdamiesi Brügmann AD Standardlangus, galite rinktis:
Lango profilio spalvą.
Langų priedus – orlaides, tinklelius nuo vabzdžių ir kt.
Stiklo paketus – kitų rūšių ir savybių, nei rekomenduojami.
Rankenas – kitos spalvos, nei rekomenduojamas, o taip pat su užraktais.
Varčios atvertimą – galimas laipsniškas atlenkimas
339x421-images-stories-breziniai-brugmann-classsic-decoplast339x421-images-stories-breziniai-okno-pcv-brugmann-passiv-line-invest-materialy-budowlane_rev005ideal_2000_standart_small
Patogi naujiena – kompaktiški langų ventiliaciniai vožtuvai

Tvarkinga ventiliacija patalpose – tai pagrindinis faktorius kuriant palankią, sveiką atmosferą. Tačiau dažnai namų ventiliacija tampa problema. Ypač tada, kai langai sumontuoti vienas prieš kitą ir atverdami juos patalpos vėdinimui sukuriame skersvėjį. O natūrali butų ventiliacija, su uždarytais PVC langais, praktiškai neveikia. Tai ypač pastebima pastatuose, statytuose panaudojant monolitinio gelžbetonio konstrukcijos, tačiau ir kotedžų ventiliacija gali sudaryti problemų, nes atidarant langų orlaides padidėja šilumos nuostoliai bei atitinkamai patalpų šildymo sąnaudos, padidėja triukšmas, o ir atsiradęs skersvėjis neprisideda prie komforto ir jaukumo.

Šiuolaikinis žmogus, nepaisant dinamiško ir mobilaus gyvenimo būdo, vis dar daug laiko praleidžia uždaroje patalpoje, tiek namie, tiek darbe, kur kaip taisyklė, daug žmonių, daug biuro įrangos, o visą tai nepadeda sukurti gero mikroklimato. Biuro arba ofiso ventiliacija taip pat labai svarbi, nes grynas oras gerina kraujotaką ir galvos smegenų kraujo įsotinimą deguonimi, o tai daro tiesioginę įtaką ne tik žmogaus sveikatai, bet ir jo darbingumui.

Visas šias problemas padės išspręsti “Air-Box” tipo tiekiamoji ventiliacija. Mes galime Jums pasūlyti ne tik Comfort ir Standart serijos ventiliacijos vožtuvus, bet ir sumontuoti tiekiamąją ventiliaciją Jūsų biure, bute, nuosavame name ar bet kurioje kitoje patalpoje.
Sandarus langas, su įrengtu ventiliaciniu vožtuvu, ne tik užtikrins gryno oro nuolatinį patekimą į patalpą, bet ir patikimai apsaugos nuo gatvės triukšmo. Toks langų vožtuvas užtikrins norminę oro apykaitą, neleis susidaryti skersvėjui, rasoti langams ir susidaryti kondensatui.

Toks langų vožtuvas montuojamas ant rėmo arba varčios, jis negadina lango išvaizdos ir apsaugo jį nuo rasojimo. Oro pritekėjimo vožtuvas sudaro komfortišką mikroklimatą, neatšaldo kambario, jo konstrukcija neleidžia su oro srautu į patalpą patekti gatvės dulkėms.
  Rudens laikotarpiu šiems moderniems ir praktiškiems gaminiams taikome 20% ir dar didesnes nuolaidas !

brugman-adlineADLINE langai įgijo klientų pripažinimą dėl techninių parametrų, eksploatacinių bei estetinių savybių. Jie montuojami gyvenamuosiuose, pramoniniuose ir visuomeninės paskirties pastatuose, taip pat naujai statomuose namuose.

73mm įleidžiama penkių kamerų profilių struktūra su A klasės išorinėmis sienelėmis ir suvirinimo būdu sujungtomis dviejų kamerų tarpinėmis, užtikrina šilumos ir garso izoliaciją, lemiančią komfortą, mažesnius šiluminės energijos nuostolius, taigi ir mažesnes išlaidas.

ADLINE langai yra šiuolaikiški, niekada nesenstantys, svarbūs kuriant viso pastato stilių.

Brugman ADLINE lango techniniai parametrai:

Sistemos Brugman Adline rėmas ir varčia – 73mm pločio;

Kamerų skaičius – 5;

Galimi stiklo paketai – 24mm ( 4/16/4 ) vienkamerinis su vienu selektyviniu stiklu ir 44mm (4/16/4/16/4) dvikamerinis su dviem selektyviniais stiklais, užpildyti argono dujomis;

Stiklo paketo galimi rėmeliai: aliuminis arba plastikinis rėmelis stiklo paketo viduje.

Šilumos izoliacija:

Uw = 1,2 W/m²K
Uf = 1,3 W/m²K
Ug = 1,0 W/m²K
Garso izoliacija – iki 36 dB (4/16/4)

Tarpinės – 2 kamerų, keičiamos. Gali būti juodos arba pilkos spalvos.

Apkaustai , naudojame tik geros kokybės, vokiškus, pagal šiuolaikinės technologijas gaminamus, patikimo funkcionalumo ir didelio eksploatacinio komforto, žinomo prekės ženklo „ROTO“ apkaustus. Kiekvienas langas turi nuo įsilaužimo saugančius apkaustus, taip pat mikroventiliaciją kiekvienoje varstomoje dalyje. Apkaustai ypač atsparūs korozijai ir trinčiai, nes turi keliais sluoksniais cinkuotą ir chromu padengtą paviršių.

Rėme iš anksto įtaisomi elementai, skirti nuo įsilaužimo. Jie leidžia greitai ir lengvai aprūpinti langą aukštesnės klasės ir didesnio saugumo priemonėmis.

Standartinis variantas – baltos spalvos langai. Tačiau galima rinktis iš daugybės spalvų, atitinkančių įvairias medienos rūšis.
brugman-artlineARTline langai – šiuolaikiškas gaminys iš aukštos kokybės komponentų, atitinkantis didžiausius klientų lūkesčius, susijusius su techniniais parametrais, funkcionalumu ir estetika. Suapvalintas varčios profilis užtikrina elegantišką ir harmoningą lango dizainą, kuris puikiai dera ir su šiuolaikinės, ir su klasikinės architektūros pastatų stilistika.Penkių kamerų profilių struktūra užtikrina šilumos ir garso izoliaciją, lemiančią komfortą, mažesnius šiluminės energijos nuostolius, taigi ir mažesnes išlaidas.

ARTline langai yra itin sandarūs ir šilti, saugo nuo lietaus, dulkių ir vėjo, nes turi papildomą barjerą, kurį sudaro kampuose sutvirtintos dviejų kamerų tarpinės. 73mm įleidžiami profiliai, sujungti su didele sutvirtinimo kamera, išsaugo kamerą, formos stabilumą ir užtikrintą lango funkcionavimą daugelį metų. Aukštos kokybės profilių paviršius pasižymi baltos spalvos patvarumu ir dideliu atsparumu atmosferos veiksniams.

Brugman ARTLINE lango techniniai parametrai:

Sistemos Brugman ARTline rėmas – 73mm, varčia – 84mm pločio;

Kamerų skaičius – 5;

Galimi stiklo paketai : 24mm ( 4/16/4 ) vienkamerinis su vienu selektyviniu stiklu ir 44 mm (4/16/4/16/4) dvikamerinis su dviem selektyviniais stiklais, užpildyti argono dujomis;

Stiklo paketo galimi rėmeliai: aliuminis arba plastikinis rėmelis stiklo paketo viduje.

Šilumos izoliacija:

Uw = 1,2 W/m²K
Uf = 1,3 W/m²K
Ug = 1,0 W/m²K
Garso izoliacija – iki 36dB (4/16/4)

Tarpinės – 2 kamerų, keičiamos tarpinės. Gali būti juodos arba pilkos spalvos.

Apkaustai , naudojame tik geros kokybės, vokiškus, pagal šiuolaikines technologijas gaminamus, patikimo funkcionalumo ir didelio eksploatacinio komforto, žinomo prekės ženklo „ROTO“ apkaustus. Kiekvienas langas turi nuo įsilaužimo saugančius apkaustus, mikroventiliaciją kiekvienoje varstomoje dalyje. Apkaustai yra ypač atsparūs korozijai ir trinčiai, nes turi keliais sluoksniais cinkuotą ir chromu padengtą paviršių.

Rėme iš anksto įtaisomi elementai, skirti nuo įsilaužimo. Jie leidžia greitai ir lengvai aprūpinti langą aukštesnės klasės ir didesnio saugumo priemonėmis.

Standartinis variantas – baltos spalvos langai. Taip pat galima rinktis iš daugybės spalvų, atitinkančių įvairias medienos rūšis.

brugman-artlineBluEvolution langai – tai naujoviški 6 kamerų dizaino langai. Paprastų formų, puikiai pabrėžiantys modernų charakterį Jūsų namuose. Šio profilio pagrindinė savybė – turimos net tris tarpinės, viena iš jų yra lango staktos centre.

Trečiosios tarpinės dėka pagerėja šilumos ir garso izoliacija bei geriau užtikrinama patikima apsauga nuo vėjo ir lietaus. Šie pasyvūs langai užtikrina aukščiausią energijos klasę. Tai geriausia ką galime pasiūlyti, jei Jūsų namas yra vietovėje, kur dažni vėjai, liūtys ar audros.

Tai ideali investicija, kuri padidina jūsų turto vertę ir gali ženkliai sumažinti šildymo išlaidas.

BluEvolution lango techniniai parametrai:

Sistemos BluEvolution rėmas ir varčia – 82mm pločio;
Kamerų skaičius – 6;
Stiklo paketas – 48mm (4/18/4/18/4), dvikamerinis su dviem selektyviniais stiklais, užpildyti argono dujomis;
Stiklo paketo galimi rėmeliai: aliuminis arba plastikinis rėmelis stiklo paketo viduje;
Šilumos izoliacija:

Uw = 0,84 W/m²K
Uf = 0,9 W/m2K
Ug = 0,6 W/m²K
Garso izoliacija – iki 45 dB (4/18/4/18/4);
Tarpinės – 2 kamerų keičiamos. Gali būti juodos arba pilkos spalvos;
Apkaustai , naudojame tik geros kokybės, vokiškus, pagal šiuolaikinės technologijas gaminamus, patikimo funkcionalumo ir didelio eksploatacinio komforto, žinomo prekės ženklo „ROTO“ apkaustus. Langas turi nuo įsilaužimo saugančius apkaustus, mikroventiliaciją kiekvienoje varstomoje dalyje. Apkaustai ypač atsparūs korozijai ir trinčiai, nes turi keliais sluoksniais cinkuotą ir chromu padengtą paviršių.

Rėme iš anksto įtaisomi elementai, skirti nuo įsilaužimo. Jie leidžia greitai ir lengvai aprūpinti langą aukštesnės klasės ir didesnio saugumo priemonėmis;

Standartinis variantas – baltos spalvos langai. Taip pat galima rinktis iš daugybės spalvų, atitinkančių įvairias medienos rūšis.
Veka-perfectlineLangus mes sukūrėme Perfectline Veka profilio pagrindu. Naudojant užapvalintą varčios sistemą iš lauko bei paprastą rėmą langai įgijo modernią išvaizdą, kuri puikiai tinka jūsų minimalistinio stiliaus namui.

Langai be kompromisų pasiekė taikomas savybes ir specifikacijas. Tai Jūs parinksite stiklo paketų parametrus, formas ir profilių spalvas.

Perfectline Veka serijos langų pasirinkimas optimaliai tiks Jūsų namų stiliui.

VEKA PERFECTLINE lango techniniai parametrai:

Sistema – PVC su metaline armuote
Sistemos gylis – 70 mm
Kamerų skaičius – 5
Varčia-rėmas kombinacija – paprasta
Profilio tipas – AD
Šilumos izoliacija:

Uw = 1,3 W/м²K
Uf = 1,3 W/м²K
Ug = 1,0 W/м²K, pasirinktinai 1,0 – 0,7 W/м²K
Akustinė izoliacija – Rw: iki 43 db
Stiklo paketas – 24 – 42 mm, vienkamerinis, k = 1,0 EN 674; dvikamerinis k = 0,7 EN 673
Stiklo paketo rėmelis – Cinkuoto plieno arba polimerinis TGI
Tarpinės – Suvirinama – juoda, pilka, karamelinė
Įsilaužimo sudėtingumas – rekomenduojama klasė RC2 (WK2)
Taikymas – Langai atidaromi, atverčiami, atidaromi – atverčiami, stumdomi, terasinės durys, laukujos durys
Spalvos – Balti, laminuoti vienpusiai, laminuoti dvipusiai, ekstruduota spalva rėme
rehau-euro-70Langai REHAU Euro 70 gaminami iš standartinio REHAU profilio, tai puikus produktas, kuris padės sumažinti energijos suvartojimą. Paprasta varčia ir stakta pabrėžia klasikinį stilių.

Dėl savo puikių parametrų dažnai naudojamas vienbučių ir daugiabučių namų statybose.

Langai REHAU Euro 70, yra aukštos kokybės ir plataus asortimento puikus derinys.

REHAU Euro 70 lango techniniai parametrai:

Sistema – PVC su metaline armuote
Sistemos gylis – 70 mm
Kamerų skaičius – 5
Varčia-rėmas kombinacija – paprasta
Profilio tipas – AD
Šilumos izoliacija:

Uw = 1,3 W/м²K, pasirinktinai 1,2 – 1,0 W/м²K
Uf = 1,3 W/м²K
Ug = 1,0 W/м²K, pasirinktinai 1,0 – 0,7 W/м²K
Akustinė izoliacija – Rw: iki 43 db
Stiklo paketas – 24 – 36 mm, vienkamerinis, k = 1,0 EN 674; dvikamerinis k = 0,7 EN 673
Stiklo paketo rėmelis – Cinkuoto plieno arba polimerinis TGI
Tarpinės – Įveriama – juoda, pilka,
Įsilaužimo sudėtingumas – rekomenduojama klasė RC2 (WK2)
Taikymas – Langai atidaromi, atverčiami, atidaromi – atverčiami, stumdomi, terasinės durys, laukujos durys
Spalvos – balti, laminuoti vienpusiai, laminuoti dvipusiai.