Skrajute

dsc03940 img_1015 img3 awning

Kas jus labiausiai domina?

Žiūrėti rezultatus

Loading ... Loading ...


Markizės

Markize-reklamaPagrindinė markizės funkcija – sudaryti šešėlį bei norimą pavėsį, kurio plotą galima reguliuoti markizės pagalba. Ji taip pat puikiai apsaugos jus ir nuo nepageidaujamų kritulių.
Lengvos ir estetiškos konstrukcijos pagalba, jos tampa vis populiaresniu elementu terasoms, balkonams, lauko kavinėms, restoranams ir parduotuvių vitrinoms uždengti.
Markizės gaminamos tokio dydžio, kokio reikia konkrečiam atvejui ir koks dydis yra pats tinkamiausiais naudotojo poreikiams. Jos gali būti nuo 2 iki 7 m pločio, maksimalus išsikišimas iki 3,6 m. Reikia nepamiršti, kad markizės – tai ir nemažas plotas lauko reklamai, kas aktualu įvairias veiklas vykdančioms įmonėms.

Markizių privalumai:
tinka dideliems vidiniams kiemams;
apsaugo nuo saulės kaitros;
kiemui ar terasai suteikia privatumo ir jaukumo;
didelis audinių, rėmų spalvų ir jų dizaino pasirinkimas;
padaro patrauklų bet kurį fasadą;
visos metalinės dalys atsparios korozijai;
gali būti valdomos rankiniu būdu arba elektros varikliu pagalba.

Uždangų medžiaga pagaminta iš aukštos kokybės akrilo pluošto, kuris dažomas ir impregnuojamas verpimo metu. Tai padaro audinį atspariu blukimui, pelėsiui, nepralaidžiu vandeniui, greitai džiūstančiu, pralaidžiu orui. Abi audinio pusės yra vienodos savo išvaizda ir savybėmis. Galime Jums pasiūlyti daugiau kaip 100 audinių atspalvių.