Skrajute

img_20141204_114013 img20 dsc03963 dsc04013

Kas jus labiausiai domina?

Žiūrėti rezultatus

Loading ... Loading ...


Interjero dizainas

Interjero dizainas – dizaino sritis, susijusi su viskuo, kas yra pastato erdveje: sienos, langai, durys, baldai, apšvietimas, užuolaidos, žaliuzės bei įvairus dekoras. Interjero dizaineriai naudoja visus šiuos elementus siekdami suformuoti funkcionalią, saugią ir estetiškai malonią erdvę klientui.

Interjero dizaine remiamasi daugeliu – aplinkos psichologija, architektura, prekių ir pramoniniu dizainu bei tradiciniu dekoravimu.
Interjero dizaineriai planuoja erdvę kone kiekvieno tipo pastatams – tai viešbuciai, biurai, mokyklos, ligoninės, gyvenamieji būstai, parduotuvės, restoranai, teatrai ar oro uosto terminalai.

Aplinka, kuri mus supa ,- veikia mus tiesiogiai,-nes žmogus absoliučiai didžiausią informaciją apie aplinką gauna akimis,- ir tai įtakoja visų mūsų nuotaiką, nusiteikimą veiklai ir poilsiui, taip pat – nebijokime tai pripažinti – santykius su mus supančiais aplinkiniais žmonėmis.

Todėl negalime ignoruoti tos estetinės aplinkos, kuri mus supa. Ir kiekviena tos aplinkos detalė, – yra reikšminga.

Taigi ,- turėtume atydžiai ir kruopščiai ją formuoti,- kad jaustumėmės joje komfortiškai ir patogiai,- ir tai būtų vienas iš mūsų gerovės pamatų.

Jei pasikliausime Jūsų nuojauta ir norais – bei mūsų specialistų profesionalumu ,- sukursime jaukų ir originalų būsto ar darbo vietos interjerą, – kuris džiugins mus ir aplinkinius.

imagesdefaultimages4images2