Skrajute

2015-07-23-10-33-31-1 15 dsc03950 stylelitepic1(prie roletu- bambukinis)

Kas jus labiausiai domina?

Žiūrėti rezultatus

Loading ... Loading ...


Horizontalios žaliuzės

Horizontalios žaliuzėsHorizontalių žaliuzių atsiradimo istorija yra labai romantiška,-tai siejama XVIII a. antroje pusėse Venecijoje gyvenusio garsaus pirklio šeimyninėmis peripetijomis.
Pirklio žmonos būta labai gražios, – o, kadangi, dienas ji leisdavo menėje prie lango laukdama grįžtančio savo vyro,- niekaip neišvengdavo praplaukiančių kanalu gondolose įkyrių vyrų žvilgsnių.
Pavyduolys pirklys pradžioje problemą bandė spręsti aklinomis langinėmis, bet , pagailėjęs visiškoje tamsoje atsidūrusios sutuoktinės, – rado kitą išeitį ,- sugalvojo žaliuzes…
Dabar ir gražuolė žmona gėrėjosi puikiais Venecijos vaizdais, – ir svetimos akys netrikdė jos ir jos šeimos ramybės..
Iki šiol Europoje tokios rūšies žaliuzes vadinamos venecijietiškomis…

Įprasta tradicines horizontalias žaliuzes tvirtinti prie sienos ar į lubas ,- bet tai patogu daryti ir tarp langų stiklų, tiesiog į lango rėmą.


Naujos kartos mechanizmai turi ir daug naujų pranašumų ,- vietoje virvute ir lazdele valdomų , atsiradus konstrukcijai tik su grandinėle , galima daug patogiau keisti juostelių padėtį ir varstyti pačią žaliuzę.
Šių modelių mehanizmai tvirtinami dažniausiai (bet nebūtinai) ant modernaus plastikinio lango, – bet tai padaroma taip, kad lango konstrukcija visiškai nenukentėtų ,- apsieinama su keliomis mažomis skylutėmis varžteliams tik lango stiklajuostėje.

Tokios žaliuzės juostelės yra prie pat stiklo paketo ,- niekada juostelė Jums nužklius paėmus varstyti langą už rankenos , – o įtemptos mažai pastebimo valo stygos neleidžia lango varstymo metu žaliuzei blaškytis ant jo.
Žaliuzė tiesiog integruojasi į langą , negadindama jo estetinės išvaizdos.

Galime pasiūlyti įvairių konstrukcijų aliuminines ( 16, 25, 50 mm pločio daugelio spalvų juostelų ), natūralaus medžio 25 ir 50 mm keleto atspalvių horizontalias žaliuzes.