Skrajute

nuotrauka0147 dsc03972 dsc03274 dsc03975

Kas jus labiausiai domina?

Žiūrėti rezultatus

Loading ... Loading ...


Apsauginės žaliuzės

ApsauginesDeja, – gyvenime nesame pasaugoti nuo įvairių nemalonumų ,- ir vienas jų vagystė ar apiplėštas Jūsų būstas . Jei apvagiami namai galite prarasti ne tik savo paslėptas santaupas, asmens dokumentus, kreditines korteles, tačiau taip pat ir visus vertingus namuose esančius daiktus, kai kuriais atvejais net ir baldus, drabužius bei kitus buities daiktus. Dėl tokių stambių vagysčių stipriai nukenčia piniginė, ir net jei vagys yra išaiškinami, tai kainuoja tikrai labai daug nervų.
Tačiau Jūs patys galite užkirsti kelią šiam nusikaltimui. Kaip? Jums tereikia apsaugoti savo namus nuo „nepageidaujamų svečių.
Vienintelis patikimas kelias – neleisti vagims patekti į pastato vidų. Tik tokiu būdu būsite užtikrinti, jog nenukentės Jūsų turtas.
Čia pasitarnauti gali apsauginės žaliuzės – jos užtikrina pastato apsaugą, o kartu ir nėra tokios brangios kaip įvairios apsauginės sistemos. Apsauginės žaliuzės tinka tiek langams, tiek durims ar net garažo vartams ir yra montuojamos pastato išorėje. Žinotina, jog dažniausiai apsauginės žaliuzės yra gaminamos iš plieno arba aliuminio.
Apsauginių žaliuzių apačioje siekiant montuojamas papildomas blokados mechanizmas, kuris neleidžia žaliuzių jėga pakelti aukštyn, taigi, įsilaužti į vidų tampa nepaprastai sunku. Vagys paprastai bijo sugaišti daug laiko šioms žaliuzėms išlaužti, kas dar labiau padidina patikimumą.
Apsauginės žaliuzės gaminamos įvairių spalvų ir iš keleto pločio ir stangrumo metalinių juostų ,- taigi yra pritaikomos įvairioms nišoms ir ertmėms dengti ir saugoti, – tuo pačiu negadinant estetinio pastato eksterjero vaizdo.